Duvar Dekorasyonu İçin Pratik Çözüm

Evinizdeki boş duvarları dekore etmenin en kolay ve en güzel yolu çerçevelerdir. Fakat bu işi kendi başına yapmak biraz zordur. Hele birden fazla çerçeve kullanılacaksa, biri çerçeveleri tutacak, sağa kaydır, aşağı indir darken biraz işkenceye dönüşebilir. Bu göstereceğim teknik ile ikinci bir kişinin yardımı olmadan duvarlarınızı dekore edebilir, onlarca çerçeve ve objelerle duvarlarınızda muhteşem galeriler hazırlayabilirsiniz.

 

İhtiyacınız olan tek şey kullanacağınız çerçevelerin boyutuna göre rulo kağıt yada kaplama kağıtları. Çerçevelerin boyut ve şekillerine göre kağıtları çizip, kesiyoruz. Kağıt üzerinde çivi tam olarak nereye gelmesi gerekiyorsa onu işaretliyoruz. Kestiğimiz kağıtları dekore edeceğiniz duvara bant yardımı ile yapıştırıp, istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

Tam olarak çerçevelerin düzeninden emin olduktan sonra, daha önceden işaretlediğimiz yerlere çivileri çakabilirsiniz. Artık kağıtları çıkarıp çerçeveleri asabilir, sıfır hata ile oluşturduğunuz duvar dekorasyonunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Bu işlemi sadece çerçeve değil, her türlü ayna, obje dilediğiniz her şey için uygulayabilirsiniz.

 

pinterestinstagram

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

Bir Cevap Yazın